KURS EDYCJA IV - wrzesień 2023
 

 

 

Po  ukończeniu kursu możliwe jest rozpoczęcie udziału w zajęciach cyklicznych w zamkniętej grupie na poziomie średnio-zaawansowanym, co pozwala na dalszy rozwój bez konieczności powracania do podstaw jak w przypadku grup otwartych.  

 • Zwiększenie elastyczności ciała.

 • Poprawa kondycji.

 • Wzmocnienie siły mięśni.

 • Uwolnienie od stresu.

 • Wyciszenie umysłu.

 • Wzrost pewności siebie.

Regularność praktyki jest kluczowa w celu osiągnięcia oczekiwanych efektów takich jak: 

Dzięki ashtanga joga stopniowo budujemy siłę mięśni, elastyczność ciała, wytrzymałość na intensywny ruch oraz koncentrację na najwyższym poziomie.  Ashtanga jest płynną praktyką o niezmiennej sekwencji asan.  Daje to poczucie stabilizacji, pewności siebie, pozwala na szybkie zapamiętywanie asan i możliwość praktyki własnej w stylu Mysore. Pomimo niezmiennej sekwencji  nauka w tym systemie nigdy się nie kończy.  Niezwykle rozbudowane sekwencje sprawiają, że zawsze ma się przed sobą jakiś cel i nie da się łatwo spocząć na laurach! Ashtangi możemy się uczyć przez całe życie bez poczucia znudzenia. 

zajęcia

ashtanga joga

Jeśli chcesz poznać moje podejście do sposobu nauczania tego pięknego stylu jogi i budować praktykę własną  w sposób świadomy i  bezpieczny dla Twojego ciała zapraszam Cię na moje zajęcia, które zawsze poprzedzone są kursem przygotowawczym. Na kursie poznajemy swoje ciało i jego naturalne ograniczenia. Budujemy świadomość, zapoznajemy się z metodyką wykonywania asan oraz wariantami pod względem stopnia zaawansowania. 

 

 

JOGA INDYWIDUALNA  : 150 ZŁ ( 1:30 H)  

KURS ASHTANGA  : 500 ZŁ (12 H) 

KARNET MIESIĘCZNY (WEJŚCIE 1X  W TYG.)   : 140 ZŁ

KARNET MIESIĘCZNY (  WEJŚCIE 2X W TYG.) :  240  ZŁ

WEJŚCIE POJEDYNCZE: 45 ZŁ 

CZAS: 105 MIN.

CZAS: 90 MIN.

CZAS: 90 MIN.

WYTRWAŁOŚĆ NA MACIE I W ŻYCIU


Ashtanga to dynamiczna i intensywna praktyka jogi w której wykonywanie asan ( pozycji) oraz przejść pomiędzy nimi jest ściśle powiązane z oddechem. Właśnie ta zależność ruch- oddech czyni ją niezwykłą praktyką, będącą samą w sobie formą medytacji. Jest wymagająca pod względem fizycznym i choć niektórym trudno w to uwierzyć( w końcu to joga!) w zależności od stopnia zaawansowania naprawdę można wylać na macie hektolitry potu;) 

 

 

vinyasa joga

Vinyasa joga  to praktyka w której oddech, umysł i ruch znajdują się w idealnej harmonii. Wszystko zaczyna się właśnie od oddechu - to on buduje w nas stabilność i równowagę. Uspokaja myśli i pozwala w pełni skoncentrować się na sobie.

To płynne przejścia pomiędzy asanami
( pozycjami jogi) oraz spokojny oddech
i szukanie komfortu w pozycjach statycznych. 

Praktyka odbywa się w  sposób świadomy, spokojny i bezpieczny dla naszego ciała, zgodnie z najlepszą wiedzą na temat naszej anatomii, pracy mięśni i stawów, pracy układu nerwowego.

 

joga indywidualna

Joga indywidualna to prywatne sesje w kameralnej sali. Sekwencje oraz poziom trudności dostosowane są do indywidualnych potrzeb
i poziomu zaawansowania ucznia. 
 

Na zajęciach indywidualnych zyskujesz: 

 • Całkowitą uwagę nauczyciela, co pozwala na bardzo dokładną pracę  z ciałem i możliwość natychmiastowych korekt, jeśli zajdzie taka potrzeba.
 • Praktykę wtedy kiedy masz czas. Zajęcia dostosowywane są do Twojego wolnego czasu.
 • W okresie letnim możliwość  praktykowania na świeżym powietrzu. 
 • Możliwość ustalania wyglądu sesji i dostosowywanie ich nie tylko do swoich potrzeb, ale i stanu zdrowia, czy ewentualnych kontuzji, które nie pozwalają na praktykę w grupie.
 • Rozwój w Twoim własnym tempie.

 

Zajęcia dedykowane są zarówno dla osób początkujących, którym zależy na dokładnym budowaniu pozycji od podstaw, jak i osób już praktykujących, które chciałyby pogłębić swoją wiedzę i umiejętności.   

mail : kontakt.natajoga@gmail.com

tel: 513-555-214

43-300 Bielsko-Biała

ul. Żywiecka 191

 

Obserwuj mnie 

na instagramie

@nata_joga

NATA JOGA
kontakt.natajoga@gmail.com